Matcher
DECEMBER 2016
 
03
08:00
lör
08:00    
Wihlborgs Arena Konstgräs A, 5-manna
LB07 P06 B - Träningsmatcher B/C nivå  -      
04
07:45
sön
07:45    
Kombihallen Konstgräs 5-manna
 
Tomtecupen - LB07B  -      
 
10
10:00
lör
10:00    
Malmö Stadion Konstgräs 10, 7-manna
Malmö FF P07 Nivå A - LB07 B1  -      
10
11:30
lör
11:30    
Malmö Stadion Konstgräs 10, 7-manna
Malmö FF P07 - LB07 B2  -      
 
17
12:00
lör
12:00    
Uppåkravallen
Uppåkra IF - LB07 B1  -      
 
25
12:30
sön
12:30    
Wihlborgs Arena Konstgräs A, 7-manna
LB07 P07 nivå A - LB07  -      
 
27
08:30
tis
08:30    
Baltiska Hallen/Träningshallen Baltiska Hallen
Skånecupen - LB07 B1, B2, B3  -      
JANUARI 2017
 
15
10:00
sön
10:00    
Vannhögs IP
FC Trelleborg - LB07 B3  -      
 
28
08:00
lör
08:00    
Wihlborgs Arena Konstgräs A, 5-manna
LB07 Vit - LB07 Futsal Cup  -      
28
08:00
lör
08:00    
Wihlborgs Arena Konstgräs A, 5-manna
LB07 Grön - LB07 Futsal Cup  -      
28
08:30
lör
08:30    
Wihlborgs Arena Konstgräs A, 5-manna
LB07 Röd - LB07 Futsal Cup  -      
28
11:15
lör
11:15    
Wihlborgs Arena Konstgräs A, 5-manna
LB07 Gul - LB07 Futsal Cup  -      
28
11:15
lör
11:15    
Wihlborgs Arena Konstgräs A, 5-manna
LB07 Orange - LB07 Futsal Cup  -      
28
11:20
lör
11:20    
Wihlborgs Arena Konstgräs A, 5-manna
LB07 Svart - LB07 Futsal Cup  -      
28
11:40
lör
11:40    
Wihlborgs Arena Konstgräs A, 5-manna
LB07 Lila - LB07 Futsal Cup  -      
28
12:00
lör
12:00    
Wihlborgs Arena Konstgräs A, 5-manna
LB07 Guld - LB07 Futsal Cup  -      
28
14:15
lör
14:15    
Wihlborgs Arena Konstgräs A, 5-manna
LB07 Rosa - LB07 Futsal Cup  -      
28
15:00
lör
15:00    
Wihlborgs Arena Konstgräs A, 5-manna
LB07 Blå - LB07 Futsal Cup  -      
29
11:00
sön
11:00    
Köpingeplanen Trelleborg
GIslövs IF, Skåne VM, nivå C - LB07 B3  -      
FEBRUARI 2017
 
05
15:00
sön
15:00    
Limhamns IP Konstgräs 7-manna
LB07 P07 B - LB07 P06 B  -      
05
16:00
sön
16:00    
Limhamns IP Konstgräs 11-manna
LB07 P07 B - LB07 P06 B  -      
 
12
10:00
sön
10:00    
Vannhögs IP
FC Trelleborg, Skåne VM B - LB07 B2  -      
 
17
17:30
fre
17:30    
Gräshallen Berga i Eslöv
Sportlovscupen Eslöv - LB07 B1  -      
18
12:15
lör
12:15    
Berga Konstgräshall, Eslöv
Sportlovscupen Eslöv - LB07 B3  -      
18
13:00
lör
13:00    
Berga Konstgräshall, Eslöv
Sportlovscupen Eslöv - LB07 B2  -      
MARS 2017
 
04
09:30
lör
09:30    
Vångavallen Plan D
Trelleborgs FF - LB07 B1  -      
04
09:30
lör
09:30    
Vångavallen plan D
Trelleborgs FF - LB07 B2  -      
05
11:00
sön
11:00    
Aggarpsvallen, Svedala
Svedala IF - LB07 B2  -      
05
11:00
sön
11:00    
Aggarpsvallen, Svedala
Svedala IF - LB07 B3  -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Höllvikens IP
Anderslöv BOIK - LB07 B3, avslutning Skåne VM, nivå C  -      
11
15:00
lör
15:00    
Höllvikens IP
FC Trelleborg P07 - LB07 B2, Skåne VM avslutning, nivå B  -      
11
16:00
lör
16:00    
Höllvikens IP
Trelleborgs FF - LB07 B1, Skåne VM Avslutning, nivå A  -      
12
10:30
sön
10:30    
Rosengårds IP
FC Rosengård P07 A - LB07 B1  -      
12
11:30
sön
11:30    
Rosengårds IP
FC Rosengård P07 - LB07 B2  -      
12
12:00
sön
12:00    
Vanningen IP
Vellinge IF - LB07 B3  -      
12
15:00
sön
15:00    
Lindängens IP
BK Olympic 1 - LB07 B1  -      
 
19
10:00
sön
10:00    
Kulladals IP
Bunkeflo FF - LB07 B2  -      
19
10:00
sön
10:00    
Kulladals IP
Bunkeflo FF - LB07 B3  -      
19
11:00
sön
11:00    
Kulladals IP
Spjutstorps IF - LB07 B1  -      
19
11:00
sön
11:00    
Kulladals IP
Gislövs IF - LB07 B2  -      
 
25
09:00
lör
09:00    
Mellanhedens IP Konstgräs 7-manna
FC Belllevue - LB07 B2  -      
25
11:00
lör
11:00    
Malmö Stadion Konstgräs 10, 7-manna
FC Belllevue - LB07 B1  -      
26
10:00
sön
10:00    
Vannhögs IP
FC Trelleborg - LB07 B2  -      
26
10:00
sön
10:00    
Vannhögs IP
FC Trelleborg - LB07 B3  -      
APRIL 2017
 
02
09:30
sön
09:30    
Berga Gräshall, Eslöv
Stensson Cup - LB07 B1/B2  -      
02
11:30
sön
11:30    
Bäckagårdens IP Konstgräs 2, 7-manna
Kvarnby IK - LB07 B3  -      
02
12:30
sön
12:30    
Bäckagårdens IP Konstgräs 2, 7-manna
Kvarnby IK - LB07 B4  -      
 
08
11:00
lör
11:00    
Bröndby Strand, DK
BSI/VIF Elite Cup, DK - LB07 B1/B2  -      
09
11:00
sön
11:00    
Bröndby Strand, DK
BSI/VIF Elite Cup, DK - LB07 B1/B2  -      
 
14
10:00
fre
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 4 - FC Bellevue  -      
14
14:00
fre
14:00    
Limhamns IP Gräsplan 7-manna (Bollfält)
IF Limhamn Bunkeflo L2 - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
 
17
12:00
mån
12:00    
Uppåkravallen
Uppåkra IF grön - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
17
14:00
mån
14:00    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
IF Limhamn Bunkeflo B3 - FC Möjligheten 1  -      
22
10:00
lör
10:00    
Albäcksvallen
Trelleborgs FF blå - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
22
11:00
lör
11:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Malmö FF 1  -      
22
12:00
lör
12:00    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Bara GoIF röd  -      
22
16:00
lör
16:00    
Lindängens IP
BK Olympic - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
 
29
11:00
lör
11:00    
Lomma IP Konstgräs
GIF Nike röd - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
29
12:00
lör
12:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - IF Lödde 2  -      
30
12:00
sön
12:00    
Limhamns IP Konstgräs 7-manna
IF Limhamn Bunkeflo 4 - Oxie SK svart  -      
30
13:00
sön
13:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Vellinge IF blå  -      
MAJ 2017
 
05
19:00
fre
19:00    
Rosengårds IP
FC Rosengård 1917 röd - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
06
10:00
lör
10:00    
Klagshamns IP
IFK Klagshamn blå - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
06
11:00
lör
11:00    
Exercisfältet
IK Wormo - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
 
13
09:00
lör
09:00    
B1093, Lyngbyvej 270 i Hellerup
Lövecup DK - LB07  -      
14
11:00
sön
11:00    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Lunds BK vit  -      
14
12:00
sön
12:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Staffanstorp United FC Ungdom  -      
14
14:00
sön
14:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 4 - Vellinge IF vit  -      
 
20
12:00
lör
12:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF blå - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
20
13:00
lör
13:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
21
10:00
sön
10:00    
Höllvikens IP
BK Höllviken röd - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
21
12:00
sön
12:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo B3 - BK Flagg blå  -      
JUNI 2017
 
03
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP Konstgräs 11-manna
IF Limhamn Bunkeflo 4 - FC Trelleborg blå  -      
03
10:30
lör
10:30    
Kirsebergs IP
Malmö City FC gul - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
03
11:00
lör
11:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Dalby GIF vit  -      
04
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP Konstgräs 11-manna
IF Limhamn Bunkeflo B1 - BK Flagg röd  -      
 
10
10:00
lör
10:00    
Svalebo
Veberöds AIF vit - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
11
11:00
sön
11:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Kulladals FF 1  -      
11
11:00
sön
11:00    
Malmö Stadionområdet
FC Bellevue 2 - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
11
12:00
sön
12:00    
Sjöbo IP
Sjöbo IF blå - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
 
17
11:30
lör
11:30    
Mariedals IP
Lilla Torg FF grön - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
18
13:00
sön
13:00    
Limhamns IP Konstgräs 11-manna
IF Limhamn Bunkeflo B1 - GIF Nike gul  -      
18
14:00
sön
14:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Lilla Torg FF svart  -      
AUGUSTI 2017
 
04
08:00
fre
08:00    
Helsingborg
Eskilscupen Intresseanmälan - LB07  -