Matcher
DECEMBER 2016
 
10
13:30
lör
13:30    
Wihlborgs Arena Konstgräs A, 5-manna
LB07 L1 - Oxie SK  -      
10
14:30
lör
14:30    
Wihlborgs Arena Konstgräs A, 5-manna
LB07 L2 - kulladal  -      
10
15:30
lör
15:30    
Wihlborgs Arena Konstgräs A, 5-manna
LB07 L3 - Vellinge Blå  -      
JANUARI 2017
 
03
09:15
tis
09:15    
Baltiska hallarna Stadionområdet
HIF, Kulldal, Viken - LB07 L2 Skånecupen  -      
03
09:45
tis
09:45    
Baltiska Halllen
Bara, Arlöv ,Malmö FC - LB07 L1 Skånecupen  -      
 
14
10:00
lör
10:00    
Konstgräsplan D-plan (bakom Vångavallens norra lä
Trelleborg FF - LB07 L1  -      
14
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP Konstgräs 11-manna
LB07 L2 - hyllie  -      
 
22
14:00
sön
14:00    
Limhamns IP Konstgräs 11-manna
LB07 L1 - FC Trelleborg   -      
 
28
10:00
lör
10:00    
Hyllie IP Konstgräs 11-manna
 
Hyllie IK - LB07 L3  -      
29
11:00
sön
11:00    
Högalids IP i Kävlinge
furulund svart - LB07 L2  -      
29
16:00
sön
16:00    
Limhamns IP Konstgräs 11-manna
LB07 L1 - Tygelsjö Västra Klagstorp  -      
FEBRUARI 2017
 
04
10:00
lör
10:00    
Kulladals IP
Kulladal - LB07 L2  -      
 
11
14:00
lör
14:00    
Limhamns IP Konstgräs 11-manna
LB07 L3C - Svedala IF  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Vellinge IP
Vellinge Blå - LB07 L3  -      
19
09:30
sön
09:30    
Limhamns IP Konstgräs 11-manna
LB07 L1 - Lunds BK Gul  -      
MARS 2017
 
04
11:00
lör
11:00    
Trelleborg Vannhögs IP
FC Trelleborg Blå - LB07 L1  -      
 
12
08:00
sön
08:00    
Höllviken IP konstgräs
Vinterserien alla lagen - LB07 L1 L2 L3 Slutspel Vinterserie  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Annan anläggning / plats
LB07 Alla CUP - Indoor CUP  -      
APRIL 2017
 
01
09:00
lör
09:00    
Lund Klostergårdens Idrottsplats Klostergårdens
Lunds BK - LB07 3 Lag Lund CUP  -      
 
08
08:00
lör
08:00    
Bröndby
 
- LB07 ett lag   -      
09
08:00
sön
08:00    
Bröndby
 
- LB07  -      
 
16
11:30
sön
11:30    
Möllevallen IP
Skanör Falsterbo IF vit - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
 
17
11:00
mån
11:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Malmö FF 2  -      
17
13:00
mån
13:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo L3 - BK Höllviken svart  -      
22
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Oxie SK vit  -      
23
11:00
sön
11:00    
Aggarpsvallen
Svedala IF blå - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
23
13:00
sön
13:00    
Snarringe IP
Skegrie BK - IF Limhamn Bunkeflo L3  -      
 
29
10:00
lör
10:00    
Kulladals IP
Kulladals FF röd - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
30
11:00
sön
11:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo L1 - BK Olympic 1  -      
30
13:00
sön
13:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo L3 - Malmö City FC röd  -      
MAJ 2017
 
07
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo L2 - FC Trelleborg Röd  -      
07
10:00
sön
10:00    
Vannhögs IP
FC Trelleborg Blå - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
07
11:00
sön
11:00    
Söderslättshallens IP
Trelleborgs FF röd - IF Limhamn Bunkeflo L3  -      
 
13
11:30
lör
11:30    
Västra Ingelstads IP
Västra Ingelstad IS - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
14
11:00
sön
11:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Lilla Torg FF blå  -      
14
13:00
sön
13:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo L3 - Bara GoIF  -      
 
20
10:00
lör
10:00    
Malmö Stadionområdet
Malmö FF 2 - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
21
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Lindeborgs FF 1948 röd  -      
21
11:00
sön
11:00    
Aggarpsvallen
Svedala IF svart - IF Limhamn Bunkeflo L3  -      
JUNI 2017
 
04
10:00
sön
10:00    
Höllvikens IP
BK Höllviken grön - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
04
11:00
sön
11:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Svedala IF blå  -      
04
13:00
sön
13:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo L3 - FC Trelleborg Vit  -      
 
10
10:00
lör
10:00    
Gislövs IP
Gislövs IF - IF Limhamn Bunkeflo L3  -      
10
10:00
lör
10:00    
Lindängens IP
BK Olympic 1 - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
11
12:00
sön
12:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Svedala IF vit  -      
 
14
18:45
ons
18:45    
Vanningens IP
Vellinge IF röd - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
18
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo L1 - FC Trelleborg Blå  -      
18
11:00
sön
11:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo L3 - Vellinge IF blå  -      
 
25
10:00
sön
10:00    
Mariedals IP
Lilla Torg FF blå - IF Limhamn Bunkeflo L1  -